منوی اصلی
مجله گردشگری آژانس هواپیمایی پارسین سیر پارس
مجری تورهای آسیا ، اروپا ، کانادا ، استرالیا ، آفریقا با سریعترین سیستم رزرواسیون هتل / پرواز / تور
 • مدیریت وب سایت سه شنبه 24 مرداد 1396 07:08 ب.ظ نظرات ()

  زندگی روز مره و تکراری شدن روزهای آن ،آدمی را ملزم به داشتن تفریح و خستگی در کردن میکند.تعطیلات خوب و یک مسافرت گروهی  دلچسب، بهترین راه برگشت انرژی برای زندگی دوباره است.به شرطی که تعطیلات و مسافرت خوبی را سپری کرده باشید.و پس از آن میتوانید کار وزندگی دوباره روزمره را با نیروی تازه شروع کنید. هرچند مسافرت های پرماجرا و هیجان انگیز تک نفره خیلی لذتبخش است، ولی هیچ چیز به اندازه یک سفر دست جمعی شادی بخش نیست. در کنار عزیزان و دوستان، میتوانید اوقات ولحظات خوشی را سپری کرد و با اینحال انتخاب همسفرانی که درکنار آنان به این سفر خاطره انگیز رفتن بسیار مهم است. افراد بد سفر کاری میکنند تا شما با سفر کردن همراه آنها پشیمان شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا راهکارهای برای انتخاب همسفر و چگونه یک همسفر خوب را انتخاب کنیم و برای شما به طور کامل توضیح دهیم..

  سفر

  درست انتخاب کنید

  برای انتخاب یک همسفر خوب در مجموعه راهکارهایی برای انتخاب همسفر باید گفت که در اینگونه مواقع است که دوستان و اعضا خوش سفره دور و برتان اهمیتشان معلوم میشود.آنها میتوانند همراهان خوبی باشند.وقت انتخاب همسفر، به سراغ کسانی نروید که تخصصشان خراب کردن لحظات خوب است، افرادی که در این مطلب از آنها نام برده میشوند، هرگز مناسب سفر نیستند.

  سفر

  همیشه دیر میکنند

  در مثال هایی از راهکارهای برای انتخاب همسفر باید گفت که این افراد، معمولا بی ادب هستند. کسانی را میشناسیم که در مهمانی ها یا محل کار مدام، دیر میکنند.سفر کردن با چنین افرادی، مسلم است که برنامه هایتان را بهم خواهند ریخت. چون به موقع نمیتوانند حاضر شوند و بالاخره شما را به دردسر می اندازند. اگر  در سفرتان با این آدمها اجبار دارید باید در برنامه ریزی هایتان هر کاری خواستید انجام دهید ،کارها و برنامه هارا زودتر از موعد مقرر به آنها بگویید حاضر شوند.

  حرف

  خیلی زیاد حرف می زنند

  جمله سکوت طلاست، برای همه مردم مفهوم ندارد. همه دوست دارند در مسافرت، با همسفرهایشان گفتگو داشته باشند، اما گاهی تماشای مناظر اطراف در سکوت و داشتن آرامش هم لذتبخش است.ولی یک همسفر پرحرف از افراد بد سفر برایش این مورد بی معنی است.تاجایی که حتی در هنگام مطالعه ،شنیدن موسیقی، ویا استراحت،دائم حرف می زند و یک لحظه هم راحتتان نمیگذارد.

  سفر

  افراد خودخواه

  برای مثالی از راهکارهای برای انتخاب همسفر باید گفت که یک همسفران خودخواه، فقط بخودشان و خواسته های خودشان توجه دارند. و دائم شمارا مجبور به کاری میکنند که، خودشان میخواهند. مثلا غذای دلخواهشان، جای دلخواهشان، تفریح و حتی استراحتگاه دلخواه خودشان.با این افراد،فرصت نمی کنید در باره چیزی نظر بدهید و یا پیشنهاد بدهید وسفر بسیار خسته کننده و بدی را با این مدل افراد بد سفر تجربه خواهید کرد.سفر

   تنبل و بی حالند

  درست است که تعطیلات وقتی برای استراحت و داشتن آرامش است ولی افراد تنبل و افراد بد سفر 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته ، هیچ کاری نمیکنند. آنها در تمام طول سفر، تا دیر وقت خواب هستند، بعد غذا، مثلا اگر محل سفرتان ساحل باشد، به کنار ساحل رفته و این بار تا غروب میخوابند. و اگر شانس زیادی داشته باشید، غروب برای چند دقیقه باشما صحبت کرده و دوباره به استراحت خواهند پرداخت و به این ترتیب، سفر شما بدون ماجرا، تجربه و خاطره خاص جالبی می گذرد، و فقط برایتان، خستگی و بی حوصلگی باقی می ماند. 

  سفر

  بیش از اندازه پرجنب و جوش و فعالند 

   این اشخاص درست نقطه مقابل اشخاص تنبل هستند. اینها هم میتوانند لحظات خوب وخوش سفرتان را خراب کنند. مثلا ساعت 5 صبح بلند شوند و به کوهنوردی بروند! در جاهای خطر دار دریا برای شنا بروند،و حتی ممکن است دست به کارهای خطرناک و ماجراجویانه بزنند. اگر آرامش و استراحت در تعطیلات میخواهید ،و البته چند تفریح سالم وساده در منظورتان است،با چنین افرادی که همسفر خوب هم نیستند و جزو افراد بد سفر هم هستند به مسافرت نروید.

  سفر

  کلی چمدان باخود برمی دارند

  چند روز سفر، اما سه چمدان بزرگ برای یک نفر! و همسفری که کلی وسیله باخود می آورد، خیلی دست و پا گیر خواهد بود.وحتی شاید باعث پرداخت هزینه های اضافی و بیهوده هم بشود.با پیشرفت تکنولوژی و فناوریهای روز به راحتی میشود فهمید که آب وهوای مقصد ،چگونه است ونسبت به آن لباس و وسیله برداشت. والبته برداشتن یک یا دو دست لباس اضافه کفایت می کند. ولی وقتی همسفرتان کل کمد لباسهایش راباخود برمی دارد ،پر واضح است که کلافه وخسته تان می کند.

  سفر

  دیوانگان عکاسی

  سفر با همسفر خوب، بهترین زمان برای عکس گرفتن از مناظر و طبیعت بینظیر است و با عکسی خاطرات خوش سفر ماندگار و خاطره انگیز میشود. اما لحظاتی هستند که شما دوست دارید دوربین را کناری گذاشته و از تماشا و آرامش سفر لذت ببرید و گشتی در آن جا بزنید، یا هر کار دیگری غیر از لذت عکاسی، داشته باشید. اینجاست که همسفرتان که دیوانه عکس گرفتن است (و صد البته که عکاس واقعی هم نیست)، اجازه لذت از سفرتان را از شما میگیرد. بنابراین چنین شخصی هم مناسب سفر با شما نیست.

  سفر

  بیش از حد مقید هستند

  در راهکارهای برای انتخاب همسفر و قبل سفر یک برنامه ریزی خوب ،کار خوبی است. چه خوب است که میتوانید از قبل برای هر روزتان برنامه داشته باشید وبا دانستن کارهای آن روز، از وقت محدودتان، بهترین استفاده را ببرید ولی گاهی مواقع، زمانی که در سفر هستید، موضوعات جالبی برای سفر می بینید که قبلا هیچ ایده و برنامه ای درورد آن نداشتید و میتوانید آن را با برنامه قبلی تان با همسفر خوب جایگزین کنید. اگر همسفرتان به شدت مقید به برنامه قبلی تان باشد، فرصت تجربیات و تفریحات تازه را از شما هم خواهد گرفت.

  سفر

  افرادی که خیلی پر افاده هستند

  آیا تابحال با این اشخاص در مجموعه راهکارهای برای انتخاب همسفر به سفر رفته اید؟ سفر با چنین افرادی که جزو همسفر خوب نیستند یک شکنجه کامل است. انتخابتان هر هتل یا مسافرخانه ای باشد، آن را کسر شان میدانند.حتی رستوران های عالی را مزخرف می دانند. برنامه شان با شما فرق دارد، برنامه هایی که ممکن است هزینه اضافی روی دستتان بگذارند. و دست آخر هم از همه چیز و همه کس ناراضی هستند. وقتی با این مدل آدم مسافرت برید، دو انتخاب بیشتر ندارید: اول اینکه تسلیم مطلق خواسته ها و افاده ها و نخوت هایشان باشید، یا اینکه از قبل خودتان از رستوران گرفته تا هتل و تفریحگاه ، همه را، خودتان برنامه ریخته و رزرو کنید.

  سفر

   پر از غرولند و شکایت است

  بعضیها هستند که دائم از هر چیزی شکایت میکنند ،نق می زنند و غرغر میکنند.برای مثال ، اگر حرکتتان نیم ساعت دیر شود، زمین و زمان را بهم میریزند و حسابی اوقات خودشان و شمارا تلخ میکنند.همه چیز باید ایده آل و کاملا بر وفق مرادشان باشد. وگرنه شکایت های بی وقفه شان،کلافه کننده میشود. اگر میخواهید چند روز سفر خوب و آرامی داشته باشید،هرگز با این فرد به مسافرت نروید.

  راهنمای سفر

   

     ویزای کانادا ، ویزای مولتی کانادا ، ویزای انگلیس ، تور انگلیس ، ویزای شینگن ، تور اروپا ، تور بالی ، تور مالدیو ، تو اتریش ، تور پرتغال ، تور بارسلون ، تور جزایر قناری ، جزایر قناری ، ویزای آمریکا ، وقت سفارت آمریکا ، وقت سفارت کانادا ، وقت سفارت انگلیس

   آژانس هواپیمایی پارسین سیر پارس 

  برای دریافت ویزا تضمینی کانادا و ویزا تضمینی شینگن با ما تماس بگیرید 

  021-22220542-3 پارسین سیر پارس 

  تور اتریش ،‌تور وین ، تور سواحل قناری ، تور های ترکیبی اروپا ، ویزا تضمینی شینگن ، ویزا تضمینی کانادا ، تور پاریس فرانسه ، تور سوئیس ، قطار گلسیر ،‌تور کشتی کروز ،‌تورهای لوکس ، تورهای لاکچری ،‌تور لاکچری جزایر قناری ، تورهای لحظه آخری ،‌تور های داخلی ،‌تور های آسیایی ، تورهای اروپایی  


  آخرین ویرایش: سه شنبه 24 مرداد 1396 07:10 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • مدیریت وب سایت سه شنبه 24 مرداد 1396 07:05 ب.ظ نظرات ()

  برای اخذ ویزای توریستی هلند، ابتدا باید از کنسولگری هلند واقع در تهران٬ برای مراجعه وقت بگیرید و سپس در زمان تعیین شده برای مصاحبه، با همراه داشتن مدارک مورد نیاز، در کنسولگری کشور هلند حاضر شوید. برای آشنایی دقیق تر با نحوه اخذ ویزای هلند از نوع توریستی، با پارسین سیر پارس همراه باشید. ویزای توریستی هلند، برای گردشگری و اقامت چند روزه تا سه ماهه در این کشور به افراد داده می شود. این کشور عضو اتحادیه شنگن می باشد٬ پس شما به ویزای شنگن احتیاج دارید. برای گرفتن ویزای شنگن، خودتان باید در زمانی که سفارت تعیین می کند٬ برای انگشت نگاری و مصاحبه حضور پیدا کنید. توجه کنید با ویزای توریستی هلند شما نمی توانید در آن کشور کار کنید و به این منظور شما نیاز به صدور مجوزی برای کار دارید. برای گرفتن ویزای هر کشوری، شما ابتدا باید  فرم درخواست ویزای آن کشور را تکمیل کنید. این فرم را باید از بخش ویزای کنسولگری سفارت هلند بگیرید. فرم باید در دو نسخه و برای هر شخص به صورت جداگانه تکمیل شود.

  ویزای هلند

  ساعت کاری و آدرس سفارت  هلند در تهران

  سفارت هلند در تهران در فرمانیه، خیابان سنبل، خیابان ارغوان غربی، پلاک 60 واقع شده و شماره تلفن آن 23660000ـ021 می باشد و ساعات کاری آن نیز یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 16 و پنج شنبه ها از 13:30 تا 7:30 است.

  آدرس اینترنتی : netherlandsandyou.nl

  ویزای هلند

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند (توریستی)

   ابتدا از تمام مدارک یک کپی بگیرید. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می شود، اما کپی آن ها در پرونده ی شما در سفارت هلند می ماند. همه ی مدارک فارسی باید ترجمه رسمی انگلیسی شده باشند. یادتان باشد که اگر با ویزای توریستی هلند برای شما موافقت نشود نیز کپی مدارک به شما بازگردانده نخواهد شد.

  شناسنامه ایرانی

  حتما باید ترجمه رسمی شناسنامه با فتوکپی از تمام صفحاتش موجود باشد.

  ویزای هلند

  اصل گذرنامه 

  درهنگام درخواست ویزای هلند، اعتبار گذرنامه باید بیشتر از شش ماه تا تاریخ پایان ویزایتان باشد. یادتان باشد که از صفحات یک تا پنج گذرنامه، کپی تهیه کنید.

  ویزای هلند

  سه قطعه عکس رنگی

  اگر نام همراهانتان در گذرنامه ی درخواست کننده ویزای هلند نوشته شده است، باید دو قطعه عکس رنگی از هر کدام از همراهانتان در مدارک باشد. در عکس ها باید تمام این نکات رعایت شود: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام رخ و در ابعاد 5. 4* 5. 3  که کمتر از سه ماه قبل گرفته شده و کاملا به ظاهر فعلیتان شبیه باشد. طبق مقررات شنگن، عکس شما بر روی برچسب ویزا چاپ خواهد شد.

  باقی مدارک مورد نیاز

  آدرس محل کار و منزل به طور دقیق
  اسناد وضع اجتماعی حرفه ای و تمکن مالی
  برای کارمندان بخش دولتی
  ترجمه آخرین حکم کارگزینی
  برای کارمندان بخش خصوصی 
  گواهی اشتغال به کار

  برخی از افراد حقوقی نیاز به مدارک بیشتری برای اخذ ویزای توریستی خود دارند که به شرح زیر می باشد:

  صاحبان شرکت های خصوصی: ترجمه روزنامه رسمی شرکت و رزومه ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
  دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی
  برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی، مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی، پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی و مهرشده به سفارت ارائه شود. ترجمه   سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی، بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد هلند و در صورت  نیاز، فاکتور پرداخت شده هتل در هلند برای کل مدت اقامت.

  بیمه نامه بین المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدا

  برای سفر به هلند و اخذ ویزای هلند باید بیمه مسافرت فردی یا جمعی داشته باشید که هزینه های احتمالی مانند بازگشت به کشور خودتان تحت مراقبت های پزشکی و یا هزینه های درمانی و بیمارستانی را پوشش دهد و توجه کنید که این بیمه باید در زمان مدت حضورتان در کشورهای منطقه شنگن اعتبار داشته باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص، مبلغ سی هزار یورو می باشد. شرکت خدمات بیمه باید نماینده ای معتبر در کشور هلند داشته باشد.

  زمان مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی هلند

  بررسی اولیه برای صادرکردن ویزای هلند تا دو هفته زمان می برد، ولی صدور نهایی و تکمیل مدارک، چند هفته ای بیشتر زمان نیاز دارد و اکثرا تا شش هفته مشخص می شود که آیا ویزا به شما تعلق می گیرد یا خیر. یادتان باشد که تعداد درخواست ویزا در فصل تابستان و قبل از عید نوروز زیاد می شود و گاهی تعیین وقت مصاحبه تا چند هفته طول می کشد، بنابراین حتی بررسی مدارک و صدور ویزا نیز ممکن است زمان بیشتری ببرد.

  انتخاب بلیط مناسب برای سفر به هلند

  هم اکنون فقط هواپیمایی ایران ایر به آمستردام، پرواز مستقیم انجام می دهد. همچنین با خطوط هوایی پگاسوس و ترکیش (با یک توقف در استانبول) نیز می توانید به کشور هلند پرواز انجام دهید. علاوه بر این خطوط هواپیمایی، می توان با هواپیمایی اتحاد، امارات، اوکراینی، بلاویا و ... با یک توقف به هلند سفر کنید.  ویزای کانادا ، ویزای مولتی کانادا ، ویزای انگلیس ، تور انگلیس ، ویزای شینگن ، تور اروپا ، تور بالی ، تور مالدیو ، تو اتریش ، تور پرتغال ، تور بارسلون ، تور جزایر قناری ، جزایر قناری ، ویزای آمریکا ، وقت سفارت آمریکا ، وقت سفارت کانادا ، وقت سفارت انگلیس

   آژانس هواپیمایی پارسین سیر پارس 

  برای دریافت ویزا تضمینی کانادا و ویزا تضمینی شینگن با ما تماس بگیرید 

  021-22220542-3 پارسین سیر پارس 

  تور اتریش ،‌تور وین ، تور سواحل قناری ، تور های ترکیبی اروپا ، ویزا تضمینی شینگن ، ویزا تضمینی کانادا ، تور پاریس فرانسه ، تور سوئیس ، قطار گلسیر ،‌تور کشتی کروز ،‌تورهای لوکس ، تورهای لاکچری ،‌تور لاکچری جزایر قناری ، تورهای لحظه آخری ،‌تور های داخلی ،‌تور های آسیایی ، تورهای اروپایی  

  آخرین ویرایش: سه شنبه 24 مرداد 1396 07:08 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • مدیریت وب سایت دوشنبه 23 مرداد 1396 06:23 ب.ظ نظرات ()

  یادداشت های مدیرعامل (حسین حسین خانی )

  تور کشتی کروز:

  اگر به دنبال یک سفر متفاوت و ماجرا جویی متفاوت و در عین حال خاص هستید از کشتی کروز برای سفر استفاده کنید.

  تور کشتی کروز در مسیرهای مختلف انجام می شود شمال اروپا / اروپای مرکزی / آمریکای جنوبی / آسیای شرقی

  تور کشتی کروز در جهان نمایندگی های زیادی دارد ولی فقط شرکت msc در تور کشتی کروز است که از ایرانیها پذیرایی می کند.

  شما دوستان عزیز می توانید رزرو این کشتی ها در شرکت هواپیمایی پارسین سیر پارس انجام دهید.

  پارسین سیر پارس/ ویزای مولتی کانادا / ویزای شنگن/ تور اروپا/ تور اتریش/ تور جزایر قناری/ تور بارسلون/ ویزای شنگن / تور کره/ تور ویتنام/ تور ژاپن/ ویزای استرالیا / ویزای انگلیس/ وقت سفارت / تور بالی/ تور مالدیو/ حسین حسین خانی /

   


   آژانس هواپیمایی پارسین سیر پارس 

  برای دریافت ویزا تضمینی کانادا و ویزا تضمینی شینگن با ما تماس بگیرید 

  021-22220542-3 پارسین سیر پارس 

  تور اتریش ،‌تور وین ، تور سواحل قناری ، تور های ترکیبی اروپا ، ویزا تضمینی شینگن ، ویزا تضمینی کانادا ، تور پاریس فرانسه ، تور سوئیس ، قطار گلسیر ،‌تور کشتی کروز ،‌تورهای لوکس ، تورهای لاکچری ،‌تور لاکچری جزایر قناری ، تورهای لحظه آخری ،‌تور های داخلی ،‌تور های آسیایی ، تورهای اروپایی  

  آخرین ویرایش: دوشنبه 23 مرداد 1396 06:24 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • مدیریت وب سایت دوشنبه 23 مرداد 1396 06:21 ب.ظ نظرات ()

  یادداشت های مدیر عامل ( حسین حسین خانی )

  تور بالی :

  تور بالی یکی از رویایی ترین مراکز گردشگری جهان است تا جایی که گاها بازیگران ، بازیکنان ورزشی و ... برای تفریحات

  خود از تور بالی استفاده می کنند.

  در تور بالی شما کاملا تلفیقی از لذت ساحل ، جنگل و کوه و منابع طبیعی را احساس می کنید .

  برای ما ایرانی ها تور بالی نیاز به ویزای اندونزی دارد که 7 تا 10 روز کاری طول می کشد اما در صورتی که تور بالی شما

  کمی نزدیک به حرکت باشد مبلغ 100 دلار که بپردازید.

  می توانید ویزای اندونزی که برای تور بالی نیاز است 5 روز کاری انجام پذیر می باشد.

  پارسین سیر پارس/ ویزای مولتی کانادا / ویزای شنگن/ تور اروپا/ تور اتریش/ تور جزایر قناری/ تور بارسلون/ ویزای شنگن / تور کره/ تور ویتنام/ تور ژاپن/ ویزای استرالیا / ویزای انگلیس/ وقت سفارت / تور بالی/ تور مالدیو/ حسین حسین خانی /

   

   آژانس هواپیمایی پارسین سیر پارس 

  برای دریافت ویزا تضمینی کانادا و ویزا تضمینی شینگن با ما تماس بگیرید 

  021-22220542-3 پارسین سیر پارس 

  تور اتریش ،‌تور وین ، تور سواحل قناری ، تور های ترکیبی اروپا ، ویزا تضمینی شینگن ، ویزا تضمینی کانادا ، تور پاریس فرانسه ، تور سوئیس ، قطار گلسیر ،‌تور کشتی کروز ،‌تورهای لوکس ، تورهای لاکچری ،‌تور لاکچری جزایر قناری ، تورهای لحظه آخری ،‌تور های داخلی ،‌تور های آسیایی ، تورهای اروپایی  

  آخرین ویرایش: دوشنبه 23 مرداد 1396 06:23 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 4 1 2 3 4
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات