مدیریت وب سایت پنجشنبه 1 تیر 1396 01:01 ب.ظ نظرات ()
همه چیزهایی که باید برای سفر به استرالیا بدانید

استرالیا محلی عالی برای کسانی است که دوست دارند به تنهایی سفر کنند. کشوری دوست داشتنی، سرگرم کننده و پر از فرصت برای آشنایی با مردم جدید است. بغل کردن کوالا ها، یاد گرفتن موج سواری، تفریحات شبانه پر انرژی در سیدنی ، دیدن صخره حیرت آور آیرز و دیواره های بزرگ مرجانی باعث می شود که خیلی از کسانی که به این کشور سفر می کنند آنقدر شیفته اینجا می شوند که مدت سفر خود را بیشتر می کنند و گاهی برخی برای همیشه در این کشور می مانند. اگر می خواهید تنها به استرالیا سفر کنید با پارسین سیر همراه باشید.

جاذبه های دیدنی که حتما باید ببینید

سیدنی یکی از بزرگ ترین شهرهای جهان و محلی ایده آل برای شروع استرالیا گردی شماست. این شهر جاذبه هایی مثل خانه اپرا، پل بندرگاه سیدنی، ساحل بوندی، مناظر زیبا و بکر برای طبیعت گردان و غذاهای خوشمزه و تفریحات شبانه متنوعی دارد که مسافرانی با هر سلیقه و بودجه ای را راضی می کند. ملبورن دومین شهر بزرگ این کشور، به جز اینکه قطب فرهنگی و غذاهای خوشمزه هست ورزش های خیلی مهمی در آن برگزار می شود و تماشای بازی های راگبی و کریکت از تجربه های فراموش نشدنی سفر به ملبورن است. خیلی از جاذبه های معروف استرالیا مثل دیواره های بزرگ مرجانی، جزایر تماشایی ویتساندی و تفریحگاه های ساحلی در کوین لند قرار دارد، کواین لند جایی است که تپه های شنی بزرگی دارد. سفر شما به استرالیا بدون دیدن صخره آیرز کامل نمی شود تا حالا هر چقدر هم عکس از این صخره زیبا دیده باشید ولی لحظه ای که برای اولین بار آن را از نزدیک می بینید لحظه ای فراموش نشدنی برای شما خواهد بود. به جاهای دورافتاده بروید مثلا جزیره تاسمانی خیلی با بقیه جاهای کشور فرق دارد، قسمت شمال استرالیا پارک های ملی زیاد و قسمت جنوبی آن سواحل و باغ های زیبایی دارد.

گشت و گذار در استرالیا

استرالیا ششمین کشور بزرک جهان است، برای اینکه بزرگی این کشور را بهتر درک کنید جالب است بدانید که مساحت آن ۳۱.۵ برابر انگلستان است و به همین دلیل گشت و گذار در آن زمان زیادی لازم دارد. برای سفر بین ایالت های مختلف از هواپیما و کشتی استفاده کنید و برای سفرهای کوتاه تر می توانید سوار بر اتوبوس های بین شهری بشوید که به تمام جاذبه های مهم رفت و آمد می کنند. کرایه کردن اتونبیل خیلی آسان است، اجاره کمپرون خیلی به صرفه است چون هم می توانید در آن بخوابید و هم به هر جا که دوست داشتید سفر کنید. اما اگر سفر شما چندین ماه طول می کشد بهتر است که یک اتومبیل دست دوم بخرید و در پایان سفر دوباره آن را بفروشید.

کجا اقامت کنید

هاستل ها جای خوبی برای ملاقات با دیگر کوله گردهایی است که در این کشور زیبا سفر می کنند و خیلی از این هاستل ها گاهی فعالیت های اجتماعی ترتیب می دهند و در آن ها مراسم شام حتی رایگان هم برگزار می شود. می توانید در اتاق های اجاره ای هم اقامت کنید اینطوری با مردم خود استرالیا بیشتر آشنا می شوید